Μηνιαία Αρχεία: Μάιος 2018

Δημοσιεύθηκε στη Α΄τάξη, Β΄τάξη, Γ΄τάξη, Δράσεις τάξεων | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επίσκεψη των τάξεων Α΄, Β΄και Γ΄στο πάρκο του Αγίου Κωνσταντίνου και στο σπήλαιο Αλιστράτης.

Β΄τάξη – Ταινία: “Κυκλοφορώ με ασφάλεια”

Δημοσιεύθηκε στη Β΄τάξη, Δράσεις τάξεων | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Β΄τάξη – Ταινία: “Κυκλοφορώ με ασφάλεια”

Α΄, Β΄, Γ΄ τάξεις επίσκεψη στο πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής στη Λυδία

Δημοσιεύθηκε στη Α΄τάξη, Β΄τάξη, Γ΄τάξη, Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Α΄, Β΄, Γ΄ τάξεις επίσκεψη στο πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής στη Λυδία

Γ΄τάξη – Φτιάχνοντας κυκλαδικά ειδώλια

Δημοσιεύθηκε στη Γ΄τάξη, Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Γ΄τάξη – Φτιάχνοντας κυκλαδικά ειδώλια

Επίσκεψη στη βιβλιοθήκη των τάξεων Α΄, Β΄και Γ΄

Δημοσιεύθηκε στη Α΄τάξη, Β΄τάξη, Γ΄τάξη, Δράσεις τάξεων | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επίσκεψη στη βιβλιοθήκη των τάξεων Α΄, Β΄και Γ΄

Μακέτες με επαγγέλματα

Με αφορμή τα επαγγέλματα στο μάθημα της μελέτης τα παιδιά της Δ τάξης συνεργάστηκαν κ έφτιαξαν μακέτες με εργοστάσια. Έτσι λοιπόν πραγματοποιήθηκαν οι δύο επισκέψεις στο εργοστάσιο της Νεογαλ και στο εκκοκιστήριο βάμβακος με σπουδαία ενημέρωση!

Δημοσιεύθηκε στη Δ΄τάξη | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Μακέτες με επαγγέλματα

Εκδήλωση για την ημέρα της Μητέρας

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΑΝΑ

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκδήλωση για την ημέρα της Μητέρας