Ενημερωτικό σημείωμα

Δημοτικό Σχολείο Χωριστής Δράμας

Αγαπητοί γονείς,
Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη και Παρασκευή 11 και 12 Ιουνίου 2015 θα πραγματοποιηθούν οι πολιτιστικές εκδηλώσεις του σχολείου μας.
      Την Πέμπτη 11 Ιουνίου 2015 στις 10:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων θα παρουσιαστούν τα προγράμματα που πραγματοποιήθηκαν κατά τη διάρκεια της Σχολικής Χρονιάς. Στις 11:30 θα πραγματοποιηθούν αθλητικές εκδηλώσεις στην αυλή του σχολείου.
     Την Παρασκευή 12 Ιουνίου 2015 στις 10:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων θα είναι χαρά μας να παρακολουθήσουν οι γονείς τραγούδια χορούς και Θεατρικά από τους μαθητές του σχολείου μας.
Το Ολοήμερο τμήμα θα συμμετέχει στις πρωινές εκδηλώσεις της Πέμπτης και Παρασκευής για αυτό θα παραμείνει κλειστό.
     Την Δευτέρα 15 Ιουνίου τα παιδιά θα έρθουν στο σχολείο στις 9:00 για να παραλάβουν τους τίτλους προόδου και θα αποχωρήσουν στις 10:00.
Σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

This entry was posted in Ανακοιώσεις. Bookmark the permalink.